Průmyslové a komerční centrální vysavače

Modulární stavebnicový systém

Centrální vysavače Newag Pro Modular jsou navrženy tak, aby zabíraly co možná nejméně prostoru a zákazník si mohl určit konfiguraci systému. Možnosti instalace separátorů a motorů jsou vyhotoveny ve dvou provedenich a to nad sebou ci vedle sebe. U varianty nad sebou může být instalovano i více motorů a jejich výkon tím lze dodatečně rozšiřovat. Pro maximální úsporu místa lze umístit i motor nad separátor prachu.

Vyobrazené separátory na obrázcích níže jsou vybavené zdvihacím mechanismem nádoby, který se ovládá pákou (červené barvy). Při zdvihnutí páky nahoru, dosedne nádoba na prach na kolečka a jednoduše vyjede po instalované desce ven z prostoru separátoru. Masivní madla zjednodušují manipulaci při vyprazdňování nádoby.Modulární systém je kompatibilní pro všechny velikosti nádob a sejmutí a opětovné nasazení nádoby do zdvihacího mechanismu probíhá snadno, pouhým najetím do drážek s dorazy. Pomocí páky je vyzdvižena na správné místo v separátoru. Obsluha je díky tomu velmi snadná

Díly použité pro instalaci motoru vedle sebe a nad separátor jsou kompatibilní a kdykoliv lze konfiguraci změnit. Pro instalaci nad sebe stačí dokoupit jen nohy o celkové délce 106mm.

Ekonomická Lite verze

Tento system nijak nedergraduje výkon a funkci celého systému. Jen neumožňuje přidávání turbín v kombinaci nad sebe s kombinaci motorů a separátorů v jednom funkčním celku v pozici nad sebou. Separátor není dodáván s centrálním pákovým mechanizmem. Lite verze byla vytvořena za účelem poskytnout uživatelům velkých rodinných domů, penzionů a kanceláří průmyslový centrální vysavač s třífázovým motorem za příznivou cenu. Profesionální centrální vysavače bývají často nahrazovány několika domácími jednotkami, které nejsou určené ke každodennímu úklidu velkých ploch, jen z důvodu nižší ceny. Lite verze se svymi rozmanitymi moznostmi nabízí desetitisíce hodin provozu bez výměny ložisek a uhlíků.

Separátor prachu

Filtrace v separátoru prachu je založená na velmi účinném cyklonovém odlučovači se středovým kartušovým filtrem, umístěným v ocelovém kónickém urychlovači, který brání průniku prachu přímo na filtr a uděluje mu požadovaný směr na dno nádoby, kde ho drží separační límec. Filtrace tak funguje jako účinná cyklona, která udržuje filtr ve vysokém stavu průchodnosti a minimalizuje jeho údržbu. Filtr má naddimenzovanou filtrační plochu a je omyvatelný. Tato kombinace zajišťuje dostatečný a stálý průtok vzduchu a to bez častého čištění. Velikosti nádob jsou 49l, 59l. Na přání je možné dodat i nádobu o objemu 79l, ale pouze jenom v provedení separátoru Lite či po přidání dalších nohou modulárního systému tak, aby se vytvořil prostor pro velkou nádobu.

Motory a turbíny
Použité motory jsou vysoce kvalitní asynchronní jednotky s oběžnými koly s bočními kanály sání. Turbíny (oběžná kola) jsou jednostupňová, nebo dvoustupňová.

Na uvedeném obrázku je dvoustupňová turbína 3kW s bočními kanály sání a výborným poměrem mezi sacím pod tlakem a průtokem vzduchu.

Technické parametry modelové řady NEWAG Pro 2,2; Pro 3,0; Pro 5,5kWOvládání a řízení

Elektrické rozvaděče a ovládací prvky jsou navržené tak, aby spolehlivě spouštěly a kontrolovaly správnou funkčnost zařízení. Na přání zákazníka dodáváme různá vybavení a jednotlivé funkce, a to například:

- základní funkci spouštění centrálního vysavače
- teplotní a podtlaková čidla
- kompletní řízení motoru(ů) moderním frekvenčním měničem s regulací otáček v závislosti na požadovaném výkonu

Záruka

Standardní záruční doba činní 24 měsíců. Záruční podmínky jsou uvedeny v záručním listě, který je součástí návodu k použití.
Návrh řešení a dodávky na klíč

Zajišťují pobočky v Praze, Brně a Hradci Králové, společně s vybranými prodejci, kteří mají letité zkušenosti s dodávkami domácích a průmyslových vysavačů.
Ceny

Vybraných modelových kombinací naleznete v ceníku.Vzhledem k tomu, ze se jedná o modulární systém, který umožňuje mnoho variant, bude vam optimální řešení kalkulováno na základě projektu a požadavků na míru.

Průmyslové a komerční centrální vysavače - NEWAG Industry spol. s r.o. © 2017
newag.cz | newagpraha.cz | newagbrno.cz | newaghk.cz | cistydomov.cz | centralni-vysavace-servis.cz
| garagevac.cz
| centralek.cz centralni-vysavace-bazar.cz | centralni-vysavace-duovac.cz | centralni-vysavace-disan.cz | centralni-vysavace-husky.cz